Registreeru
Logi sisse
 
Olete jõudnud SA Keskkonnainvesteeringute Keskus andmesüsteemi KIKAS, mis on loodud meie omavahelise suhtluse hõlbustamiseks ja kiirendamiseks. Läbi KIKASe on võimalik esitada taotlusi keskkonnaprogrammi ning teha kõiki projektiga kaasnevaid toiminguid. Kiirelt, mugavalt ja paberivabalt.

 

 

NB!

PALUME kuni veebruari lõpuni väljamaksetes mitte deklareerida koos 2019 kuludega ka 2020 aasta kulusid, see on vajalik selleks, et kulud saaks deklareeritud tekkepõhiselt õige majandusaasta kuludena. Kui oleks vaja deklareerida mõlema aasta kulusid, siis deklareerige esmalt 2019 kulud väljamaksetüübina "ainult kuludeklaratsioon" või "vahemakse" ja seejärel peale KIK poolset 2019 kulude menetlemist, vajaliku maksetüübina 2020 kulud.

 

 

SISSELOGIMINE toimub ainult ID kaardi või mobiil-ID abil (teenus peab olema aktiveeritud ja telefoni number peab olema sisestatud esindaja/kasutaja andmetes).

 

Kui kohe ei õnnestu ID-kaardiga sisenemine, siis sulgege kõik veebilehitsejad. Seejärel avage veebilehitseja (brauser) uuesti ja korrake sisenemist. Kohe peale ebaõnnestumist uuesti proovides kuvab brauser kiiremaks reageerimiseks eelmise seisu.

 

 

 

Klienditugi: kikas [ät] kik.ee. Tehnilistes küsimustes vastab Teile spetsialist: Tel: 627 4335