Registreeru
Logi sisse
 
Olete jõudnud SA Keskkonnainvesteeringute Keskus andmesüsteemi KIKAS, mis on loodud meie omavahelise suhtluse hõlbustamiseks ja kiirendamiseks. Läbi KIKASe on võimalik esitada taotlusi keskkonnaprogrammi ning teha kõiki projektiga kaasnevaid toiminguid. Kiirelt, mugavalt ja paberivabalt.

 

NB!

Lugupeetud kliendid, palume deklareerida kõik projektide seni deklareerimata 2017 tekkepõhised kulud hiljemalt 15.02 2018. Ei pea esitama need, kelle sihtfinantseerimise leping allkirjastati 2018 aastal. Koos 2017 aasta kuludega mitte deklareerida sellel perioodil 2018 aasta kulusid.

 

SISSELOGIMINE toimub ainult ID kaardi või mobiil-ID abil (teenus peab olema aktiveeritud ja telefoni number peab olema sisestatud esindaja/kasutaja andmetes).

 

 

Alates 2.02.2018 on KESKKONNAKORRALDUSe programmi uueks nimeks RINGMAJANDUS ja selle alla on koondatud keskkonnakorralduse ja jäätmekäitluse alased tegevused.

 

Windows 10 puhul tuleb ID-kaardiga sisselogimist ja allkirjastamist nõudvaid teenuseid kasutada, kas Internet Exploreriga või mõne muu veebilehitsejaga, Edgel puudub vastav tugi.

 

 

Klienditugi: kikas [ät] kik.ee, maakondades pakub tuge KIKi maakondlik projektispetsialist, tehnilistes küsimustes vastab Teile spetsialist: Tel: 627 4335