Registreeru
Logi sisse
 
Olete jõudnud SA Keskkonnainvesteeringute Keskus andmesüsteemi KIKAS, mis on loodud meie omavahelise suhtluse hõlbustamiseks ja kiirendamiseks. Läbi KIKASe on võimalik esitada taotlusi keskkonnaprogrammi ning teha kõiki projektiga kaasnevaid toiminguid. Kiirelt, mugavalt ja paberivabalt.

 

 

NB!

 

 

SISSELOGIMINE toimub ainult ID kaardi või mobiil-ID abil (teenus peab olema aktiveeritud ja telefoni number peab olema sisestatud esindaja/kasutaja andmetes).

 

Kui kohe ei õnnestu ID-kaardiga sisenemine, siis sulgege kõik veebilehitsejad. Seejärel avage veebilehitseja (brauser) uuesti ja korrake sisenemist. Kohe peale ebaõnnestumist uuesti proovides kuvab brauser kiiremaks reageerimiseks eelmise seisu.

 

 

Windows 10 puhul tuleb ID-kaardiga sisselogimist ja allkirjastamist nõudvaid teenuseid kasutada, kas Internet Exploreriga või mõne muu veebilehitsejaga, Edgel puudub vastav tugi.

 

Uue ID-kaardiga (väljastatud alates detsembrist 2018) ei toimi KIKAS keskkonda sisenemine veebilehitsejatega Chrome ja Safari. Palun kasutage Internet Explorerit või mõnda muud veebilehitsejat.

 

Klienditugi: kikas [ät] kik.ee. Tehnilistes küsimustes vastab Teile spetsialist: Tel: 627 4325