Registreeru
Logi sisse
 
Olete jõudnud SA Keskkonnainvesteeringute Keskus andmesüsteemi KIKAS, mis on loodud meie omavahelise suhtluse hõlbustamiseks ja kiirendamiseks. Läbi KIKASe on võimalik esitada taotlusi keskkonnaprogrammi ning teha kõiki projektiga kaasnevaid toiminguid. Kiirelt, mugavalt ja paberivabalt.

 

 

NB!

14.10.2019 alates 16:00 uuendatakse KIKAS andmesüsteemis väljamaksetaotluste esitamise protsessi. Peale uuenduse sisseviimist piisab väljamaksetaotluse esitamiseks allkirjaõigusliku esindaja või volitatud isiku digiallkirjast, peale allkirjastamise lõppu toimub esitamine KIKile menetlemiseks automaatselt. Lõppmaksetele tuleb lisada 2 digiallkirja (väljamaksetaotlus ja lõpparuanne)

 

 

SISSELOGIMINE toimub ainult ID kaardi või mobiil-ID abil (teenus peab olema aktiveeritud ja telefoni number peab olema sisestatud esindaja/kasutaja andmetes).

 

Kui kohe ei õnnestu ID-kaardiga sisenemine, siis sulgege kõik veebilehitsejad. Seejärel avage veebilehitseja (brauser) uuesti ja korrake sisenemist. Kohe peale ebaõnnestumist uuesti proovides kuvab brauser kiiremaks reageerimiseks eelmise seisu.

 

 

Uue ID-kaardiga (väljastatud alates detsembrist 2018) ei toimi KIKAS keskkonda sisenemine veebilehitsejatega Chrome ja Safari. Palun kasutage mõnda muud veebilehitsejat.

 

Klienditugi: kikas [ät] kik.ee. Tehnilistes küsimustes vastab Teile spetsialist: Tel: 627 4335