Registreeru
Logi sisse
 
Olete jõudnud SA Keskkonnainvesteeringute Keskus andmesüsteemi KIKAS. Läbi KIKASe on võimalik esitada taotlusi keskkonnaprogrammi ning teha kõiki projektiga kaasnevaid toiminguid.

 

TAOTLEMISE INFO: 2021-1 voorus ei saa esitada taotlusi lasteaia koolieelikute ja põhikooli õpilaste osalemiseks õppeprogrammidel (keskkonnateadlikkuse lihtsustatud pr) ning jäätmetekke vältimise ja ohtlike jäätmete kogumisringide korraldamiseks. Nende tegevuste jaoks avame hiljem eraldi voorud.

Täpsema info programmides toetatavate tegevuste kohta leiate KIK kodulehelt toetatavate tegevuste alt.

 

KULUDE DEKLAREERIMINE: Palume kuni veebruari lõpuni väljamaksetes mitte deklareerida koos 2020 kuludega ka 2021 aasta kulusid, see on vajalik selleks, et kulud saaksid deklareeritud tekkepõhiselt õige majandusaasta kuludena. Kui on vaja deklareerida mõlema aasta kulusid, siis deklareerige esmalt 2020 kulud väljamaksetüübina "ainult kuludeklaratsioon" või "vahemakse" ja seejärel peale KIK poolset 2020 kulude menetlemist 2021 kulud vajaliku maksetüübina. See nõue ei kehti 2021 sõlmitud lepingute kohta, mille tegevused algasid aastal 2020.

 

 

 

 

NB! Kui kohe ei õnnestu ID-kaardiga sisenemine, siis sulgege kõik veebilehitsejad ja seejärel avage veebilehitseja (brauser) uuesti ning korrake sisenemist.
Klienditugi: kikas [ät] kik.ee. Tehnilistes küsimustes vastab Teile spetsialist: Tel: 627 4335