Registreeru
Logi sisse
 
Olete jõudnud SA Keskkonnainvesteeringute Keskus andmesüsteemi KIKAS, mis on loodud meie omavahelise suhtluse hõlbustamiseks ja kiirendamiseks. Läbi KIKASe on võimalik esitada taotlusi keskkonnaprogrammi ning teha kõiki projektiga kaasnevaid toiminguid. Kiirelt, mugavalt ja paberivabalt.

 

NB!

SISSELOGIMINE alates 29.märtsist 2016 on ainult ID kaardi ja mobiil-ID abil (teenus peab olema aktiveeritud ja telefoni number peab olema sisestatud esindaja/kasutaja andmetes).

 

Windows 10 puhul tuleb ID-kaardiga sisselogimist ja allkirjastamist nõudvaid teenuseid kasutada, kas Internet Exploreriga või mõne muu veebilehitsejaga, Edgel puudub vastav tugi.

 

Microsoft on teada andnud, et alates 12.01.2016 lõpetavad nad vanemate Internet Exploreri (IE) versioonide toetamise ja pakuvad tuge, tarkvara uuendusi ja turvaaukude paikamisi ainult Internet Exploreri viimasele versioonile (IE 11). See tähendab, et ka riiklikult arendatud süsteemid, sh KIKAS ei pea alates 2016 aastast enam toetama vanemaid IE versioone kuna see on ebaturvaline.

 

Klienditugi: kikas [ät] kik.ee, maakondades pakub tuge KIKi maakondlik projektispetsialist, Tallinna kontoris vastavad Teile spetsialistid Tel: 627 4198 Tel: 627 4331